halo tu polsat - 16.05.2025
Odcinek poprowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.
Już dziś, w piątek, 16 maja w Polsacie odbędzie się wielki finał "Must Be The Music". W "halo tu polsat" o emocjach związanych z tym wyjątkowym momentem rozmawialiśmy z Dawidem Kwiatkowskim i Miuoshem, jurorami show.
W deszczowy, majowy poranek nasz reporter Olek Sikora odwiedził Jerzego Bralczyka w jego domu w Milanówku. W domu, a właściwie w ogrodzie - bowiem znany językoznawca wspólnie z żoną, Lucyna Kirwil, pielęgnują wspaniały ogród, który założyli po kupnie domu w latach 90. Rozmowa, która z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych odbywała się pod parasolami, dotyczyła ogrodu, ale i językowych "chwastów", o które profesora Bralczyka pytał odrobinę stremowany autorytetem rozmówcy Olek Sikora.
Zdrowe, mocne i lśniące włosy to nie tylko odpowiedni szampon i odżywka. Na kondycję pasm wpływają również zabiegi, nawet te podstawowe, jak czesanie. O tym, jakich szczotek używać, by włosy były lśniące i nie łamały się, opowiadała dziś w studio ekspertka, Magdalena Szymczak-Kępka.
Cztery dekady na scenie Grzegorza Turnaua to nieprzemijające słowa i melodie. Po niedawnym finale jego jubileuszowej trasy, w której towarzyszyli mu Andrzej Sikorowski, Joanna Kulig, Dorota Miśkiewicz i Jakub Józef Orliński, naturalne staje się ponowne wsłuchanie w jego twórczość. Finałowy koncert relacjonował reporter „halo tu polsat” Maks Behr.
W kuchni Ewa Wachowicz przygotowała m.in. najprostsze ciastka orzechowe oraz ogórkowo-różaną lemoniadę.
Nie zabrakło także porad lifestylowych oraz prognozy pogody.
Wszystko z kolekcji
Polsat. Wiosna 2025